top of page

Експерти

Magdalena Szwedkowicz_edited.jpg

Магдалена Сведкович

Магдалена Сведкович - одна з найбільш продуктивних незалежних продюсерок Польщі, яка стала надійним партнером для багатьох творців. Заснувала власну компанію MAG Entertainment. Вона працювала над безліччю фільмів у багатьох жанрах, включаючи відомий "Знахар" (Znachor) (8 тижнів в світовому ТОП-10 Netflix. і понад 40 млн переглядів). Романтична комедія "Любов у квадраті" та її два продовження "Любов у квадраті знову" та "Безмежна любов у квадраті" (ТОП-10 Netflix у 55 країнах) та улюбленець сімейного перегляду "Давид та ельфи". Магда зараз займається виробництвом першого оригінального серіалу SkyShowtime у Польщі "Sleboda" та двома художніми фільмами для Netflix. Раніше Магда обіймала керівні посади в Fox Networks Group, керуючи продажами та дистрибуцією у Центрально-Східній Європі та регіоні MENA, а також була головою виробництва в National Geographic Channels Europe.

Kristina Aberg_edited.jpg

Крістіна Еберг

Заснувала виробничу компанію Atmo у 1999 році і з того часу працювала генеральним директором, продюсером та виконавчим продюсером. Вибрана фільмографія: "Хлопець з раю" Таріка Салеха (2022) "Eld & Lågor / Swoon" Монса Морлінда і Б'єрна Стайна (2019) "Інцидент у Гілтоні Нілу" Таріка Салеха (2017) "Всі дикі" Ліси Бельфраге та Маріанни Густавссон (2012) "Мавпочки" Ліси Ашкан (2010)

Mikołaj Pokromski photo_edited.jpg

Міколай Покромські

Незалежний продюсер, зосереджений на виробництві цікавих історій та представлення їх найширшій можливій аудиторії. Член Європейської, Німецької та Польської кіноакадемій. ФІЛЬМОГРАФІЯ (вибране): "Задорослий для казок", реж. Крістоффер Рус, повнометражний фільм 2022 "ОРЕНДАР", реж. Міхал Отловський, повнометражний фільм і телесеріал 2021 "ВИХІДНИЙ", реж. Павел Фердек, повнометражний фільм 2021 "КИТ З ЛОРИНО", реж. Мацей Цуске, документальний фільм 2019 "МАРІЯ КЮРІ", реж. Марі Ноель, повнометражний фільм 2016 "Ідіть лісом", реж. Міхал Марчак, документальний фільм 2012 "ДОНЬКА ЗИМИ", реж. Йоганнес Шмід, повнометражний фільм 2012

Producent_Julia_Gebauer_Picture_Cred_Way_Creative_Films_edited.jpg

Юлія Гебауер

Юлія Гебауер продюсерка, членкіня Європейської кіноакадемії  та національна координаторка EAVE в Швеції  Way Creative Films. Вона зарекомендувала себе через виробництво таких фільмів, як "The Swedish Connection" для Netflix, що знаходиться на стадії постпродакшну, і "Занурення", де вона виступила як виконавчий продюсер. Її робота над "Ілюзія втечі", копродюсером якого вона була, відзначена участю у таких престижних кінофестивалях, як Роттердамський кінофестиваль, підкреслюючи її внесок у просування скандинавського кіно на світову арену.

bottom of page