top of page

вт, 11 жовт.

|

УВАГА! Сесія House of Europe

Що робить телевізійний пітч успішним

Крістофер Мак, Директор Grow Creative, Netflix International Originals, сценарист, ексвіцепрезидент Stage 13, очолював Warner Bros. Workshop. Ця сесія - частина програми House of Europe – не виключно для учасників Грантової Програми. Потрібна окрема реєстрація

Що робить телевізійний пітч успішним
Що робить телевізійний пітч успішним

Деталі

11 жовт. 2022 р., 15:00 – 18:00 GMT+3

УВАГА! Сесія House of Europe

Про захід

Частина програми House of Europe – не виключно для учасників Грантової Програми. Учасникам потрібно буде зареєструватися на сесію за посиланням до 21 вересня, їхнє місце на сесії гарантовано.

Крістофер Мак був старшим віце-президентом зі сценарного контенту для Stage 13, контролюючи всі оригінальні сценарні серіали бренду та плани розробки в різних жанрах, включаючи серіали Netflix, номіновані на Еммі, "Special" і "It’s Bruno". До Stage 13 Кріс очолював Warner Bros. Workshop, програму сценаристів і режисерів для професіоналів, які хочуть розпочати та/або продовжити свою кар’єру на телебаченні. Протягом 10 років у цій ролі Кріс склав список із близько 100 сценаристів і 50 режисерів, які представляють проривні голоси, які сьогодні працюють над гучними телешоу. На додаток до цих обов’язків, Кріс знімав шоу, які стали хітами, такі як «Два з половиною чоловіки» та «Смолвіль». До того, як приєднатися до Warner Bros., Кріс протягом семи років писав драми, зокрема «ER», «The Practice» та «The New Twilight Zone». Після закінчення юридичної школи Лойоли Кріс почав працювати на телебаченні в студії NBC як юрист і швидко піднявся до керівника. Під час роботи в нещодавно створеній NBC Studios він керував різноманітними шоу, серед яких: «The Fresh Prince of Bel-Air», «In The House» тощо.

Під час сесії Крістофер розбереться в тому, що саме робить телевізійний виступ ефективним. Він зосередиться на тому, як написати ефективний презентаційний документ, і дасть вам ідеї щодо того, як найкраще передати бачення, світ, тон і персонажів вашого шоу. Потім Крістофер розкаже, як потрібно будувати підсумки сезону, і дасть вам ідеї щодо того, як продумати й представити потенційні епізоди. Ви залишите цю презентацію з розумінням того, як структурувати та представити свою серію, не в теорії, а безпосередньо з джерела.

Поділитися

bottom of page