top of page

СТРУНИ

Оновлено: 6 квіт. 2023 р.

ігровий серіал


Мешканець Києва Саша (45) один із тих, чиє життя пішло під укіс з початку війни. Він втратив роботу і живе в натягнутих стосунках із дружиною і дітьми. На тлі війни і постійних повітряних тривог, він, як і багато хто, застряг у підвішеному стані і не розуміє, куди рухатися далі. Але незабаром трапляється те, що кардинально змінює його життя. У його будинок потрапляє ворожа ракета. Уся його сім'я - дружина, донька та син гинуть. Усі, крім нього. Незабаром після цього, на руїнах свого будинку Саша знаходить незвичайний портал у вигляді струн, який ніхто крім нього не бачить. Він заходить у цей портал і опиняється у своєму минулому - за тиждень до трагічних подій.

З 24 лютого вся Україна щодня живе під сиренами повітряних тривог. Щодня в різні міста і села по всій країні прилітають ворожі ракети, вбиваючи людей. Поспілкувавшись із багатьма з тих, хто втратив своїх рідних, я помітив, що кожен із них шкодує про те, що не встиг поспілкуватися з ними, налагодити тріснуті стосунки або просто сказати слова любові. Вони шкодують про невисказані почуття, про те, що недостатньо говорили зі своїми рідними.

Це неймовірна історія про можливість налагодити стосунки зі своїм минулим, а також з тими, хто пішов назавжди.


 

КОМАНДА ПРОЄКТУ

ХАЧАТУР ВАСІЛЯН, автор сценарію

Народився 1991 року в Єревані. У 3 роки з батьками переїхав жити в Україну, до міста Маріуполь. У 2015 році закінчив Харківську Державну Академію Культури за спеціальністю «Режисура кіно та телебачення». За час навчання в Академії та після випуску зняв кілька короткометражних фільмів, які брали участь та завойовували призи на різних національних та міжнародних кінофестивалях. З 2017 року проживає та працює у Києві. Хачатур сам пише сценарії до своїх проектів. Іноді у співавторстві. Минулого року проект дебютного повнометражного фільму Хачатура «Мій юний принц» став одним із переможців конкурсу Держкіно та ще до зйомок набув міжнародного резонансу. Нещодавно Хачатур завершив роботу над короткометражним фільмом «Людина», зйомки якого відбулися влітку минулого року в нині тимчасово окупованій Херсонській області. Прем’єра фільма пройшла на Міжнародному кінофестивалі в Бенгалуру, єдиному фестивалі в Індії з кваліфікацією на Оскар.

Фільмографія: Мій юний принц (драма) – спів-автор сценарію, режисер

Людина (2022, к-м фільм, драма, притча) – автор сценарію, режисер

Деталі (2018, к-м, експериментальний фільм, драма) - автор, режисер

Скляний (2016, к-м фільм, драма) – автор, режисер


Злата Єфіменко, продюсерка

Магістр Кінознавства (КНУТКіТ ім. І.К. Карпенка-Карого). Засновниця кінокомпанії «ЗЕТ ПІКЧЕРЗ». Експертка Експертної ради Державного Агентства України з питань кіно 2021-2022 рр. Почала працювати у 2016 році на посаді асистента продюсера, пізніше координатора проектів та виконавчого продюсера.

Фільмографія: «Звірі», к-м, реж. Роман Волосевич (2018 рік, Україна) – учасник національного конкурсу МКФ «Молодість» 2019.

«Людина з фотоапаратом», к-м, реж. Віталій Кікоть (2018 рік, Україна) – учасник національного та студентського міжнародного конкурсу МКФ «Молодість» 2019, Переможець фестивалю культового кіно «КіноКульт» 2019.

«Сумні портрети», к-м, реж. Віталій Кікоть, за підтримки Держкіно України, переможець пітчингу українського короткого метру від KISFF, Гран-Прі KISFF 2021, Гран-Прі та Перше місце Хмельницького кінофестивалю 2021, Призове місце Ukraina! Festival Filmowy.

2020 - створила кроссекторальний соціальний проект "На рівних" про проблеми працевлаштування людей з інвалідністю в Україні, в рамках проекту створено короткометражний документальний фільм та 5 соціальних відеороликів.

«Хочу додому», к-м документальний фільм, реж. Марія Дергачова, за підтримки Держкіно України.
1 перегляд0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page